BC-Racing

eshop BC-Racing

competizione.cz
Počet položek: 0 0,- CZK

BC-Racing

Stavitelné podvozky BC Racing byly navrženy a vyvinuty pro univerzální použití zejména v amatérském automobilovém sportu s možností uplatnění v silničním provozu, to vše za přijatelnou cenu. Kvalitativně se jedná zhruba o střed nabídky, cenově se však pohybuje na samém spodním okraji, což je možné mj. díky tomu, že jsou vyráběny na Taiwanu (Taiwan Bor-Chuann Enterprise Co., Ltd, zal. 1999). Při návrzích a realizaci výrobních postupů bylo využíváno know-how britských a japonských odborníků, výrobky pak prošly četnými testy v Japonsku a USA. Každý produkt je důkladně testován před opuštěním továrny, aby byla zajištěna maximální kontrola kvality dodávaného zboží. Díky tomu se jedná  doslova senzační poměr ceny a kvality!

Podvozkové pružicí systémy BC Racing vykazují až 3x nižší únavu než OEM standardní výrobky vlivem použití kvalitních materiálů při jejich výrobě. Jejich předností je možnost seřizování v širokém rozsahu, výhodou je seřizování světlé výšky vozu nezávisle na předpětí pružin. Tlumiče BC Racing vykazují zhruba třetinové rozdíly viskozity tlumičového oleje v závislosti na teplotě oproti běžným OEM výrobkům. A to už stojí za zvážení! 

Základem každého podvozku je pružina, optimalizovaná podle zatížení nápravy každého vozu (údaj vychází z poměru hmotnosti na nápravu) s předpětím nastaveným podle budoucího použití. Proto nejsou nastavitelné podvozky BC Racing univerzální, ale vždy vyrobeny a určeny pro jeden konkrétní typ vozidla. Pro utlumení kmitů jsou vzpěry a tlumiče vyrobeny jako monotuba, u nejoblíbenější a celosvětově nejprodávanější série BR s pístem průměru 44 mm v pístní komoře průměru 53 mm pro zajištění maximální pevnosti a tuhosti mechanických dílů s ohledem na potřebu použitelnosti při budoucí repasi opotřebitelných součástí (a nikoli nutnosti nákupu celého nového tlumiče jako u OEM výrobků). Řada MH je inverzní, tedy s obrácenou konsturkcí tlumiče pro minimalizaci neodpružených hmot. Řada ER je navíc vybavena tlakovými externími nádobkami nejen pro ještě větší objem oleje a snížení neodpružených hmot vozidla, ale hlavně pro lepší odolávání extrémním rázům od vozovky a zachovávání konstantní teploty tlumičového oleje po celou dobu práce tlumiče.Vzpěry a tlumiče řady BR, RM, ER a V1 jsou nastavitelné výškově (světlá výška vozu je u nápravy typu McPherson regulovatelná v rozsahu 55-80 mm v závislosti na konkrétní aplikaci, u ostatních tlumičů je to pak 15-25 mm opět v závislosti na konkrétní aplikaci), mají nezávisle na světlé výšce nastavitelné předpětí pružiny a nastavitelnou tuhost tlumiče v 30 krocích), což zajišťuje široké spektrum individuálního přizpůsobení vzpěry nárokům zákazníka. Regulace tuhosti navíc probíhá bez nutnosti demontáže vzpěry z vozu prostřednictvím Elliotova ventilu v horní části tlumiče. Přední vzpěry jsou u konstrukcí, kde to je možné nebo z hlediska funkce žádoucí (McPherson), dodávány včetně horního uložení Pillowball, které umožňuje nastavení záklonu i odklonu rejdového čepu. U konstrukcí, kde je horní uložení pevné je i toto dodáváno spolu s tlumiči.

Velká pozornost byla při výrobě věnována protikorozní ochraně, ochraně proti proražení (Nitrogen pressurised dampers) a patentovanému spodnímu zámku (systém pro konfiguraci světlé výšky vozu nezávisle na předpětí pružiny).

vyhledat:
Cena: 7240 - 58863 CZK
Vyberte variantu: Výrobce: Položek na stranu: Zobrazení:
  • Abecedně ↓
  • Podle ceny ↓
Horní uložení vzpěr McPherson Horní uložení vzpěr McPherson
BC.TM-LD16
4 týdny
5 984,- CZK7 240,- CZKbez DPHs DPH
Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing BR-RA Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing BR-RA
BC.BR-RA
4 týdny
22 360,- CZK27 055,- CZKbez DPHs DPH
Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing BR-RA Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing BR-RA
BC.BR-RA-E
4 týdny
24 724,- CZK29 916,- CZKbez DPHs DPH
Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing BR-RS Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing BR-RS
BC.BR-RS
4 týdny
25 022,- CZK30 277,- CZKbez DPHs DPH
Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing BR-RA Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing BR-RA
BC.BR-RA16
4 týdny
25 022,- CZK30 277,- CZKbez DPHs DPH
Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing BR-RN Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing BR-RN
BC.BR-RN
4 týdny
25 583,- CZK30 956,- CZKbez DPHs DPH
Plně natavitelný sportovní podvozek BC Racing BR-RH Plně natavitelný sportovní podvozek BC Racing BR-RH
BC.BR-RH
4 týdny
26 894,- CZK32 542,- CZKbez DPHs DPH
Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing RM-MA Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing RM-MA
BC.RM-MA
4 týdny
28 565,- CZK34 563,- CZKbez DPHs DPH
Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing RM-MH Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing RM-MH
BC.RM-MH
4 týdny
33 066,- CZK40 010,- CZKbez DPHs DPH
Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing ER Nastavitelný sportovní podvozek BC Racing ER
BC.ER
4 týdny
48 647,- CZK58 863,- CZKbez DPHs DPH
Copyright © www.competizione.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

e-obchodak.net doporučuje tento eshop www.competizione.cz

© www.competizione.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace